Az alábbi oldalon az év bajnokait és helyezettjeit mutatjuk meg sorrendben, ahogy lezajlanak a versenyek. Ide soroljuk a kontinens viadalokon eredményt elért versenyzőket is.
KONTINENSVIADALOK
Soling Európabajnokság:
1. Wossala György – Némethi Péter – Vezér Károly
Soling Masters Világbajnokság:
2. Wossala György – Némethi Péter – Vezér Károly
Repülő
Hollandi
Európabajnokság:
2. Majthényi Szabolcs – Domokos András
Optimist Európabajnokság:
2. Péch Fanni
Challenger Világbajnokság:
1. Pegan Zoltán
***
BAJNOKSÁGOK
Asso 99, Balatonlelle:
1. Fantomasso – Majthényi Szabolcs – Gulyás Gábor – Széll Péter – Szaniszló Péter – Horgos Tamás – Lukáts Csaba
2. Picasso Grid – Szilvássy Attila – Petrányi Zoltán – Szaplonczay Péter – Czittel Gergely – Sándor Zsolt – dr. Szutrély Gegely
3. Yuppie – Nyári Zsolt – Fonyó Károly – Aklan György – Tímár Péter – Takácsy Levente – Kiss Tamás
50-es , Balatonlelle:
1. Parti Szél – Fináczy György –
Kállay István , Dr. Verebély Tibor – Toronyi András – Lőrincz
Norbert
2. Vénusz II. – Szeremley Huba –
Dr. Orbán István – Dr. Benda Balázs – Gosztonyi András – Szeremley László – Schmidt Bernát
3. Fortuna – Kis -Szölgyémi Ferenc –
Tombor András – Keller András – Böröcz István – Böröcz Em
ő
ke – Lőrincz István
YS I. , Balatonfüred:
1. Incognito – Stefán Tibor –
Bodnár Tamás – Lénárt Ákos – Szabó Sipos Barnabás – Margitics Botond – dr.Vadlek Krisztina – Szelle Bálint
2.
Ganz Danubius –
Kakas Máté –
Kása Mihály – Bajusz András – ifj.Speer Walter – Bánlaki Zoltán – Gál Dezsõ – Nyitrai Anett – Buri Gergely – Õrszigety
Ádám – Jáger Tamás
3. Barracuda – Bakos Tamás – Soós István – Fekete László – Fekete Zoltán
70-es cirkáló, Balatonfüred:
1. Krajcár – Holovits György –
Perczel Antal – Debreceni Tamás – Halmai Gábor – Perjés Bálint –
Zsugonits Péter – Schnabel Dániel – Szoloszjár Gábor – Pilisy György
2. Irokéz – Litkey Bence –
Pajor Zsolt – ifj.Gosztonyi András – Varga József – Hildesheim Levente
3. Capella – Pomucz Tamás –
Dávid Péter – dr.Vöneky Ákos – Fazekas József György – Gallasz Lajos – Hámos Zoltán – Imrédy Sarolta – K
ő
vágó Zoltán – Pomucz Anna Boglárka – Pomucz Máté Tamás – Vadászy András – Vöneky Gyula
Összevont cirkáló, Balatonfüred:
1.
Sirocco – Czittel Lajos – Simó György – Zentai István – Pertl Péter – Balog Csaba – Pesthy Pá l -Bércesi Gábor –
Körtvélyesi András – Eppel Péter – Süli András – Varga Mária – Aubeck Ferenc
2. Nemere II. – Bóna Gábor –
Bánóczy Mátyás – Fekete Anna – Fülöp Szilárd – Ganszky Miklós – Láng Róbert – Ribarics Pál – Vigh Réka – Zoltai Ferenc
3. Kishamis – Hrehuss György –
Hrehuss Pál – Dénes Miklós – Szucsányi László – Hauer Balázs – Fejér Vilmos – Borbély Ferenc
Nautic, Balatonfüred:
1. Classica – Galántha Gergely – Kelemen Tamás – Goszleth Marcell – D’ Albini András – Katrenák Márk Attila – Katrenák Máté – Mundt Carsten
2.
Telihold – Pallay Tibor – Varga Bálint – Molnár Csaba – Vágó Ferenc – Nemestóthy Andrea – Szalai Tamás – Osváth Márton
3. Meniscus – Adámy Gábor – Adámy Luca – Adámy Péter – Orlovits Tamás – Otti Levente – Solymosi Éva – Stubits Dávid – Tokai Mátyás
J 24, Balatonfüred:
1. Imi Jé – Székely Antal – Danics Tamás – dr. Bodnár Imre – Takács Csaba
2. Euphemya – Madarász Tamás – Kovácsi László – Meretei Balázs -Kovács Balázs
3. Diego – Nagy R. Attila – Áldott Andrea – Kugler Nándor – Varjas Sándor – Bér Rudolf
Európa 30-as, Balatonfüred:
1. Nagymágus – Takácsy Géza – Kempelen Balázs- Duka László – Duka Krisztina – Takácsy Kristóf
2. Ábránd –
dr. Dulin Jenő – Zalai Gábor – Kiss István – Nagy Miklós
3. Zarándok – Priczel Vilmos – Kajner Gyula – Király Zsolt – Fabó Péter
Elliott 770, Balatonfüred:
1. Isa Pur –
Dr. Münch István – Kajári Gábor – Paál László – Szalontai Bence – Szilvássy Gábor – Münch Móric mocó, Münch Félix mocó
2. Audentes – Szoják Balázs – ifj. Scholz Imre – Klie Ágnes – Riedel Miklós – Rózsavölgyi Gábor
3. Bernát – Fazekas László – Dr. Katona Kolos – Magyar Gábor – Szalontai Tamás
40-es cirkáló, Balatonfüred:
1. Rosa – Bakóczy Róbert – Bakóczy Kálmán – Holczhauser András – Misky Tamás – Róth Lajos – Bardon Gábor
2. Sindbád – Horváth László – Berkes Péter – Cseh László – Horváth Zoltán László – Stefler Márton
3. Tabu – dr. Kollár Lajos – Farkas István – Pálinkás Csaba – Plank András – Varga Dani mocó
22-es cirkáló, Balatonfüred:
1. Gitta – Elekes Béla – Simon István – Vásárhelyi Nóra
2. Vihar – Dr. Nyáry István – Dr. Sarkadi Ádám – Horváth Mihály – Nyáryné Grófcsik Erika
3. Start – Kosztricz Pál – Gömbös Lóránd – Mucsi László – Tar Zsombor
Kalóz, Balatonfűzfő:
1. Berecz Zsombor – Szaniszló Péter
2. Fluck Benedek – Székely – Gyökössy Szabolcs
3. Hiess Helmut – Pirger Zsolt
15-ös Jolle, Fonyód:
1. Táltos – Birinyi Gábor – Barcza György – Mireider Ádám – Dobrovits Máté
2. Csér – Miklós Tamás – Stocker Ágnes – Miklós Tibor
3. Rita – Stolle László – Simalcsik Zsófia – Lakó Ferenc – Kollár Róbert
25-ös Jolle, Fonyód:
1. Szélhámos – Pomucz Tamás – Szombati Péter – Mészáros Zsolt – Németh Krisztián
2. Pillangó – Frigyer Attila – Garádi Gergely – Reguli Zoltán – Sáfián László
3. Fabatka – Kalfsbeek Dobóczy Anna – Haász György – Csányi Máté – Vajda Attila – Rajnai István
Dragon, Balatonkenese:
1. Kelemen Tamás – Nedbál Noel – Nedbál Zsombor
2. Lukáts Ákos – Lukáts Csaba – Beliczay Márton
3. Gömbös Lóránd – Kiss Tamás – Detre Szabolcs
Sikló, Velencei-tó, Agárd
1. Tomai Balázs
2. Kaiser Kristóf
3. Sipos Bence
Sikló Ifi, Velencei-tó, Agárd
1. Kaiser Kristóf
2. Balogh András
3. Berecz Zsófia
Soling, Balatonfüred
1. Wossala György – Németh Péter – Vezér Károly
2. Varjas Sándor – Kovácsi László – Meretei Gábor
3. Dr. Szűcs István – Dr. Szűcs Péter – Gyulai Gábor
Laser Radial női, Balatonfüred
1. Berecz Zsófia
2. Karé Réka
3. Hegedűs Fanni
Laser, Balatonfüred
1. Berecz Zsombor
2. Fazakas György
3. Tomai Balázs
Laser junior, Balatonfüred
1. Tomai Balázs
2. Haidekker István
3. Kaiser Kristóf
470, Balatonfüred
1. Szamódy Tamás – Bárdos Mihály
2. Vigh András – Perjés Bálint
3. D’albini András – Szörényi Ádám
470 junior, Balatonfüred
1. Szamódy Tamás – Bárdos Mihály
2. Váradi Imre – Serke Áron
3. Bősze Botond – Báti Gábor
Finn, Tihany
1. Hajdu Balázs
2. Pál Gaszton
3. Beliczay Márton
Finn junior, Tihany
1. Büki Gábor
2. Hirschler Richárd
3. Pay’r Egon
Finn masters, Tihany
1. Székely Antal
2. Haidekker Péter
3. Varga Lajos