A Spartacus Vitorlás Egylet (SVE, Balatonföldvár) egyszemélyes hajóosztályokban (OP és Laser) vitorlázó utánpótlás és ifjúsági versenyzőinek középtávú felkészítésére és versenyeztetésére edzői állás pályázatot ír ki.

Feladatok:

–    a hatáskörébe tartozó, kezdőtáborból kikerülő kezdő és haladó versenyzőket elméleti és gyakorlati képzésben részesíti, szárazföldi és vízi edzéseket tart és biztosítja a hazai és (szükség esetén) a külföldi versenyeken való kíséretet,

–    részt vesz a kezdőtáborokból a leendő sportolók kiválasztásában, a kezdőtábor és a versenyzők közötti átlépés szakmai irányításában,

–    Az SVE többi ifjúsági edzőjével együttműködve részt vesz az OP és Laser hajóosztályokban versenyző egységek éves képzési és versenyeztetési szakmai programjának összeállításában, ill. az SVE elnöksége által elfogadott szakmai programot végrehajtja,

–    sportszerű életmódra neveli a rábízott versenyzőket, betartatja az SVE Alapszabályát és Házirendjét,

–    feladatainak ellátását az SVE által kijelölt elnökségi tag felügyeletével végzi, akinek az elvégzett szakmai munkáról rendszeres beszámolási kötelezettséggel tartozik.

Elvárások:

–    vitorlázás elméleti és gyakorlati ismerete

–    szakirányú (edzői, testnevelő tanári, vagy TF) végzettség

–    kisgéphajó-vezetői (szolgálati) jogosítvány és motoros vezetői gyakorlat

–    utánpótlás és ifjúsági edzői tapasztalat OP és/vagy Laser hajóosztályokban

–    jó pedagógiai, kommunikációs és szervező készség, megbízhatóság

Előnyt jelent: angol nyelv ismerete

Alkalmazás módja: megbízási szerződés 1 + 3 év időtartamra

Megbízási időtartam: tanítási időszakban – hétvégi edzések/versenyek, külföldi versenyek; tanítási szünetben – elfogadott edzés- és versenyprogram alapján folyamatos munka.

Megbízási díj: megbízási szerződés alapján teljesített napok szerint + külföldi programokon napidíj.

Szállás: a balatonföldvári telepen térítésmentesen biztosított apartmanban

Jelentkezési határidő: 2010. január 20.

Megbízás kezdő időpontja: 2010. április 1.

Pályázatok leadása, további információ:

–    Dr. Polgár Csaba; e-mail: polgar@oncol.hu; Tel.: 06-30-9899-885

–    A pályázatokat Word (doc) formátumban elektronikus úton kérjük benyújtani.

Budapest, 2009. december 8.